Přírodní balzámy na rty

Základem našich balzámů na rty je bambucké máslo v BIO kvalitě, které vaše rty dokonale hydratuje, regeneruje a vyživuje.
Bambucké máslo je dobře snášeno, nemastí, neucpává póry, uchovává v pleti její přirozenou vlhkost.
Působí protizánětlivě, obsahuje také velké množství vitamínu E (přírodní antioxidant).
Balzámy obsahují také včelí vosk – má antiseptické a antioxidační vlastnosti. Díky tomu urychluje regeneraci jemné pokožky. Je bohatý na vitamín A.

V první variantě – balzám na rty – je obsažen ještě makový olej – tento balzám máme bez přidání esenciálních olejů – natural, dále pak je použit esenciální olej levandule a lemongrass.
MAKOVÝ OLEJ LZS – má schopnost uzamknout v pleti vlhkost, účinně regeneruje, urychluje hojení popraskané pokožky, poradí si i se zánětem. Má vysoký podíl hořčíku a vápníku.

Ve druhé variantě – výživný balzám na rty – je obsažen olej z pšeničných klíčků – i tento balzám máme bez přidání esenciálních olejů – natural, dále pak esenciální olej pomeranč a skořice.
OLEJ Z PŠENIČNÝCH KLÍČKŮ LZS – má antioxidační vlastnosti díky obsahu vitamínu E, je účinným regeneračním prostředkem pro suchou pokožku.

Balzámy jsou umístěny do vysouvacích kontejnerů, slouží k ošetření rtů.
Zejména, když jsou rty suché, popraskané. Hodí se i na odřený nos po častém smrkání. Rty zanechá hebké a vláčné, hydratované.

Zobrazeno 6 výsledků

0