Přírodní balzámy na rty

Základem našich balzámů na rty je bambucké máslo v BIO kvalitě, které vaše rty dokonale hydratuje, regeneruje a vyživuje.
Bambucké máslo je dobře snášeno, nemastí, neucpává póry, uchovává v pleti její přirozenou vlhkost.
Působí protizánětlivě, obsahuje také velké množství vitamínu E (přírodní antioxidant).

Balzámy obsahují také včelí vosk - má antiseptické a antioxidační vlastnosti, urychluje regeneraci pokožky. Na pokožce vytváří voděodolnou vrstvu a tak kůži chrání a zabraňuje jejímu vysušení nebo poškození.


V první variantě - balzám na rty - je obsažen  makový olej - tento balzám máme ve variantě bez přidání esenciálních olejů - natural, dále pak je použit esenciální olej levandule a lemongrass.
Makový olej LZS – má schopnost uzamknout v pleti vlhkost, účinně regeneruje, urychluje hojení popraskané pokožky, poradí si i se zánětem. Má vysoký podíl hořčíku a vápníku.


Ve druhé variantě - výživný balzám na rty - je obsažen olej z pšeničných klíčků - i tento balzám máme bez přidání esenciálních olejů - natural, dále pak esenciální olej pomeranč a skořice.
Olej z pšeničných klíčků LZS – má antioxidační vlastnosti díky obsahu vitamínu E, je účinným regeneračním prostředkem pro suchou pokožku.

Balzámy jsou umístěny do vysouvacích kontejnerů, slouží k ošetření rtů.
Hodí se i na odřený a červený nos po častém smrkání.

Rty zanechá hebké a vláčné, hydratované.

Existuje 7 produktů.

Zobrazení 1-7 z 7 položek
Vánoční dárky
Malý bílý dárek
279,00 Kč