Přírodní vosky na ruce

Základem vosků na ruce je kakaové máslo, které je bohaté na antioxidanty a má intenzivní zvláčňující účinky.
Používá se k zvláčnění a zjemnění suché pokožky. Dobře se vstřebává a udržuje vlhkost pokožky.


Další složkou je včelí vosk - má antiseptické a antioxidační vlastnosti.

Díky tomu urychluje regeneraci jemné pokožky. Je bohatý na vitamín A. Poslední složkou je mandlový olej, který patří mezi nejjemnější rostlinné oleje.
Obsahuje řadu vitamínů a minerálů a velmi dobře se vstřebává.

Vyrábíme ve čtyřech variantách: natural, levandule, pomeranč a šalvěj

Vosk na ruce je balen do kosmetického kelímku o hmotnosti 20g.
Uvnitř kelímku najdete vosk ve tvaru kolečka nebo polokoule, který vyjmete z kelímku a lehce promnete v dlani. Vosk obsahuje velké množství kakaového másla, které se roztápí teplotou pokožky. Stačí ho rozehřát v dlani a začne pomaloučku roztávat. Vydrží vám dlouho, protože ho stačí nanést opravdu velmi málo.

Nezanechává pocit mastných rukou, je vhodný pro namáhanou pokožku při práci nebo sportu. 


Velmi dobré účinky má u problémové pokožky, zmírňuje  projevy ekzémů, rozpraskané kůže. Na kůži zanechá jemný film, který zabraňuje dalšímu vysušování pokožky a je velmi příjemný.

Informace při použití starého kosmetického kelímku - v případě, že si objednáte ekologické neboli náhradní balení vosku na ruce, kosmetický kelímek před opakovaným použitím vyčistěte nejlépe lihem, aby nedošlo ke kontaminaci se starým voskem. Nedávejte kelímek do myčky, mohl by se zdeformovat (výrobce uvádí teplotu do 60°C).

Balíme do ekologicky rozložitelného papíru z FSC celulózy. Povrch je upraven přírodním voskem proti promaštění a protečení. Složení: přírodní FSC celulózy neboli ECO papír s kukuřično-škrobovým povrchem. Papír splňuje přísné normy: dle BPI, EU norma DINEN13432 a normu USA-ASTMD 6400

Existuje 7 produktů.

Zobrazení 1-7 z 7 položek
Přírodní mýdla
Přírodní mýdlo Měsíček
109,00 Kč