Přírodní mýdlo Bahno z Mrtvého moře

159,00 Kč
Skladem

Mýdlo s bahnem z Mrtvého moře je velice vhodné pro problematickou pokožku. Zmírňuje projevy ekzémů, lupenky a jiných kožních problémů.

Bahno z Mrtvého moře má schopnost proniknout hluboko do vrstev pokožky, čímž povzbuzuje metabolismus buněk a krevní oběh. Složení minerálů v bahně přispívá k regeneraci buněk pokožky, kterou zároveň čistí a zbavuje toxinů a odumřelých buněk. Pomáhá stabilizovat vodu v pokožce. Uklidňuje a osvěžuje. Jedinečné vlastnosti bahna z Mrtvého moře jsou známy tisíce let.

Kromě základních olejů obsahuje také avokádový olej, který má vysoký podíl nezmýdlitelných látek – je výrazně regenerační a vyživující. Podporuje obnovu buněk, promašťuje a pomáhá udržet vlhkost pokožky. Obsahuje vitamíny A, E, D, lecitin a řadu minerálů.

Mandlový olej je jeden z nejcennějších a nejjemnějších rostlinných olejů. Obsahuje vitamíny A, E, F a řadu minerálů. Krásně se vstřebává a je vhodný i na citlivou a problémovou pokožku.
Chrání pokožku před podrážděním, regeneruje a hydratuje a působí jako antioxidant.

Světlicový olej zabraňuje vysychání a odlupování kůže. Zvláčňuje a hydratuje. Dobře se vstřebává a dává pokožce jemný a hladký vzhled.

Přírodní mýdlo Bahno z mrtvého moře je určeno pro problémovou pokožku.

Není použita žádná vůně.

INCI: Aqua, Sodium Olivate (olivový), Sodium Cocoate (kokosový), Sodium Palmate (palmový), Sea Silt, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový), Persea Gratissima Oil (avokádový), Carthamus Tinctorius Seed Oil (světlicový)

BEZ PARFEMACE

Hmotnost: 95g ± 5g

Product Details

přidat hodnocení

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna*

Mohlo by vás také zajímat

Podobné produkty