Přírodní tělová másla

Tělová másla jsou dalším bezvodým produktem v naší nabídce.

Více o bezvodých přípravcích si můžete přečíst na našem blogu tady

Bezvodý tedy vysoce koncentrovaný s maximem účinných výživných látek.

Másla se proto nanáší v malém množství ideálně po koupeli, kdy je pokožka připravena na dokonalou absorpci všech výživných látek, které jsou v másle obsaženy. Po koupeli je pokožka teplá a vláčná, póry jsou otevřené a tak se lépe vstřebávají všechny živiny a vitamíny z tělového másla. Stačí trocha na celé tělo.

Recepturu tělových másel tvoří cenné a výjimečné bambucké máslo  a doplňují jej panenské za studena lisované oleje - mandlový, meruňkový a avokádový.

Naprosto výjimečné se máslo stává díky olivovovému skvalanu, který v pleti dlouhodobě uzamyká vlhkost, zvláčňuje ji a pomáhá předcházet vzniku vrásek. Dodává pokožce pružnost, jemnost a rozjasnění.

Olivový squalanne pokožku hydratuje, zjemňuje a napomáhá dalším účinným látkám k lepšímu roztírání a vstřebávání. 

Všechny suroviny obsažené v tělových máslech jsou velmi šetrně zpracovány tak, aby si zachovaly všechny své výjimečné vlastnosti.

Máslová konzistence příjemně taje na kůži a snadno se vstřebává bez pocitu mastnoty nebo upelenosti, takže si můžete naplno užít všechny výhody, které tělové máslo přináší. Jsou velmi výživná a hodí se na všechny typy pleti: suchou, zralou i mastnou nebo aknotickou a ekzematickou. Nanášené množství si během krátké doby sami osvojíte, mastná pleť potřebuje méně. Platí, že plet by se neměla lesknout.

Po použití je pokožka příjemně vláčná, dobře vyživená, hydratovaná a spokojená.

Svěží přírodní vůně vám povznese náladu, dodá sílu, energii a radost ze života:-)

Existuje 3 produktů.

Zobrazení 1-3 z 3 položek